Турнік КУТОВИЙ. Встановлюється в кутку приміщення між двома сусідніми стінами, товщиною не менше 14 см ( бетон, цегла).
Кутовий турнік - малогабаритний, компактний і практичний. Зручний у використанні; жердина довжиною 120 см. Товщина перекладини 27 мм.
Комплект кріплення продається окремо — дюбель 12*120 мм — 150 грн.; анкера 12*100 мм -150 грн
Відправлення по Україні транспортними компаніями.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 1.6 кг |
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Доросла |
| Матеріал | Метал |
| Тип | Турнік |
| Конструкція | Настінна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага людини | до 150 кг |
| Довжина жердини | 120 см |
| Діаметр жердини | 27 мм |
| Колір | Світло-сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 150 ₴




